Haber

Kaftancıoğlu, Kılıçdaroğlu’nun Seçim Kampanyasına Bağışta Bulundu ve Vatandaşları Destek Çağırdı: “Devletin İmkanları Sınırsız ve Aşağılık…

HABER: ÇAĞATAN AKYOL – Kamera: SADIK KARAKULOĞLU

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu parti teşkilatı üyeleri ile birlikte CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim kampanyasına destek amacıyla bağışta bulundu. Vatandaşları Kılıçdaroğlu’na destek vermeye davet eden Kaftancıoğlu, “Vatandaş dayanışmasının ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve bunu bu seçimde de göstereceğiz. Çünkü devletin tüm imkanlarının seçim odaklı, sınırsız ve kibirli bir şekilde kullanıldığı yerde 5. Halkın gelip hissederek verdiği kuruşlar çok daha güçlü. Bunu gördük” dedi.

CHP İstanbul İl Başkanlığı ve 39 ilçe teşkilatı yöneticisi, CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim kampanyasına destek için bugün İş Bankası şubelerinden bağışta bulundu.

“DEVLETİN TÜM FIRSATLARI SEÇİMSEL, SINIRSIZ VE ŞARTLI ŞEKİLDE KULLANILMAKTADIR”

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve il yöneticileri de bağışlarını Taksim’deki İş Oburu Şubesi’nde yaptı. Saat 11.00 sıralarında banka önünde bir araya gelen partililer, bankadaki yoğunluktan dolayı bir süre işlemlerini yapamayacakken, ortada açıklama yapan Kaftancıoğlu, partinin girdiği kuyruğa dikkat çekti. bağış için oluşturulan üyeler ve vatandaşlar şunları söyledi:

“Biz CHP teşkilatı ve İstanbullular olarak, milletin cumhurbaşkanı adayının kampanyasına destek olmak için elimizden geldiğince bekleyeceğiz ve o dayanışmayı katacağız. O dayanışmayı göstereceğiz. Çünkü vatandaş dayanışmasının ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. bunu da bu seçimde göstereceğiz.Devletin bütün imkanları seçim odaklı olduğu için, halkın gelip hissederek verdiği 5 kuruşun sınırsız ve aşağılayıcı bir şekilde kullanıldığı yerde çok daha güçlü olduğunu gördük. Bu dayanışmayı ve halk dayanışmasını artırmaya büyük önem veriyoruz.Çünkü halkın oyuyla ve halkın desteğiyle tüm kaynakları kullananlara inat gördük ki Sn. dayanışmayla cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturduğunu, bu nedenle 39 ilçede dayanışmayı artırıp, halkın cebinden kaç kuruş verse de halkın cumhurbaşkanı ile kampanyasını sürdürmesini sağlayacağız.

“DAYANIŞMANLIĞINIZI GÖSTERMEK ÇOK DEĞERLİ”

Sizin aracılığınızla tüm İstanbulluları davet ediyorum. Motamot, depremde dayanışma için halkın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile kalbini kırdığında, miktarı önemli değil, dayanışmanı göstermen çok değerli. Çünkü bir yanda halkla siyaset yapanlar var, diğer yanda devletin imkan ve kaynaklarını hor görenler var.

Açıklamanın ardından Kaftancıoğlu ve beraberindekiler, CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim kampanyasına bağışta bulundu. Kaftancıoğlu, Kılıçdaroğlu’nun hesabına 55 bin 598 lira yatırdı.

Kaynak: ANKA / Yeni

canakciajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu