Haber

Titanik Turu Yapan Denizaltı İle İlgili Komplo Teorileri ve Beyin Sarma Açıklamaları

Titanik’i görmek için turneye çıkan kayıp denizaltı Titan’ı bulmak için tüm dünya seferber oldu. Arama kurtarma çalışmalarının sürdüğü 22 Haziran Perşembe günü saat 14:08’de geminin oksijeninin bittiği açıklandı. Tüm bunlar olurken sosyal medyada denizaltıyla ilgili bazı komplo teorileri ortaya atıldı.

OceanGate şirketine ait 250 bin dolarlık denizaltı, 1912’de yüzlerce insanın hayatını kaybettiği, dünyanın en kötü üne sahip batıklarından biri olarak bilinen Titanik’in enkazını görmek için hâlâ kayıp.

OceanGate Expeditions isimli şirket, hafta sonu Titanic’in enkazına dalan araçla bağlantısını kaybettiğini ve Titan adlı su altı aracının yolcuları ve mürettebatının ortadan kaybolduğunu açıkladı.

Biri mürettebat ve dört yolcusu bulunan kayıp denizaltının arama kurtarma çalışmaları için tüm dünya seferber olurken, 22 Haziran Perşembe günü Türkiye saati ile 14:08’de gemide oksijenin bittiği açıklandı. .

Herkes bu olayın içine hapsolmuşken sosyal medyada birtakım komplo teorileri ortaya atıldı ve beyin yakan yorumlar yapıldı.

İşte o komik yorumlardan bazıları:

Haydi yorumlar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu