Haber

Survivor Nefise adadaki ilişki durumunu anlattı! “Tabii ki aşk yaşayanlar…”

Survivor All Star finalini adını yazdırmayı başaran Nefise Karatay yarışmayla ilgili yaptığı açıklamaları ile gündemin nabzını tutmaya devam ediyor.

Son olarak yaptığı cinsel yönelim açıklamasıyla gündeme bomba gibi düşen Nefise bu kez adada yaşanan ilişkiler hakkındaki yorumuyla dikkat çekti.

Farklı takımlarda yarışmalarına rağmen Berna ile yakıştırılmasın ardından cinsel yönelimi ile ilgili olarak Nefise, “Benim cinsel yönelimim kesinlikle bir erkek ile olan ilişki. Çıkınca çok fazla Berna ile ilgili çirkin şeyler gördüm. Şoklar içerisindeydim böyle bir şeyi asla düşünmedim. Klipleri gördükçe ben de çok şaşırdım. Cinsel tercihim bir erkek tarafındayım, eşcinsel değilim” ifadelerini kullanmıştı.

Bu kez ada ilişkileri konuşuldu…

Katıldığı her programda ada hayatı ile ilgili yaptığı açıklamalar ile sosyal medyaya gündem olmayı başaran Nefise, bu kez Haberler’de katıldığı bir programda kendisine yöneltilen “Yarışmacılar arasında ilişkisi olan oldu mu?” sorusuna verdiği cevapla dikkatleri üzerine çekti.

Sorunun ardından imalı bir gülüş ile yanıt veren Nefise, “Herkes herkese karşı bir şey hissedebilir. Buna ben asla karışmam, beni de ilgilendirmiyor. Çok yorum yapmayayım, olabilir diyorum. Tabii ki aşk yaşayanlar nişanlananlar evlenenler var olabilir kayabilir” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu