Teknoloji

Elon Musk kafes dövüşüne seslendi: Mark Zuckerberg ‘Mavi Kuşak’a yükseltildi!

Geçtiğimiz haftalarda Elon Musk’ın Meta’nın sahibi Mark Zuckerberg’e esprili bir dille kafes dövüşü çağrısı giderek ciddileşmeye başladı. Son olarak, Mark Zuckerberg jiu-jitsu’da mavi kuşak seviyesine ulaştı.

Mark Zuckerberg, Brezilya jiu-jitsusunda ustalaşmaya bir adım daha yaklaşırken, bir kafes dövüşünde Elon Musk ile karşı karşıya gelebileceği yönünde spekülasyonlar devam ediyor.

MARK ZUCKERBERG SEVİYELERİ

Zuckerberg Pazar günü jiu-jitsu’da mavi kuşak terfi ettiğini duyurdu ve olayı anmak için Instagram’da bazı fotoğraflar paylaştı. Fotoğraflarda Zuckerberg, aynı zamanda “John Wick” yıldızı Keanu Reeves ile çalışmış, beşinci dereceden Brezilya jiu-jitsu zenci nesli Dave Camarillo ile birlikte poz veriyor. Gönderide;

“5. derece siyah kuşak için tebrikler @davecamarillo. Harika bir koçsun ve seninle dövüş ve yaşam eğitimi hakkında çok şey öğrendim. Ayrıca @guerrillajjsanjose takımı için mavi kuşakta yarışmak üzere terfi etmekten onur duyuyorum. “ifadeler yer aldı.

ZUCKERBERG, JIU-JITSU’YU ÖĞRENMEKTEDİR…

Zuckerberg’in jiu-jitsu eğitimine ilk olarak COVID-19 pandemisi karantinaları sırasında başladığı belirtildi.

Zuckerberg, bir podcast röportajı sırasında dövüş sanatları öğreniyor “çok dayak yedi ve şu anda haftada üç ila dört kez jiu-jitsu ve MMA eğitimi alıyor”söylenmiş.

Eylül ayında Zuckerberg, dövüşçü Khai Wu’yu yumruklarken çekilmiş bir videosunu paylaştı. Bir MMA dövüşçüsü olan Aljamain Sterling, yorumlarında Meta CEO’sunun yakında UFC’ye girmeye hazır olabileceğine dair spekülasyon yaptı (bu, Elon Musk’ın Zuckerberg’i kafes dövüşüne davet etmesinden aylar önceydi).

HER ŞEY BİR TWEETLE BAŞLADI

Teknoloji dünyasında yenilikçi bir vizyonla karşımıza çıkan Elon Musk, Twitter üzerinden bir tweet paylaştı. “Eğer lol ise kafes maçına hazırım”Mark Zuckerberg ile kafes dövüşü yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Elon Musk’ın kafes dövüşü teklifini gören Mark Zuckerberg, tweet’in ekran görüntüsünü kendi Instagram hesabından aldı. “Bana Konum Gönder”Açıklama ile paylaşıldı.

KAYNAK: HABER7

haberkarkamis.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu