Haber

Ekrem İmamoğlu gerçek doğum tarihini açıkladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Lideri Ekrem İmamoğlu, komedyen Ali Sunal ile birlikte bu yıl beşincisi düzenlenen İstanbul Güldürü Festivali’nin açılışını yaptı. Festivalin açılışında Ali Sunal’ın sunduğu “Komik Sor” programına katılan İmamoğlu, Sunal’ın “4 Haziran 1970 yılında Akçaabat’ın Cevizli Köyü’nde doğdunuz” tabiri üzerine gerçek doğum tarihini açıkladı.

İmamoğlu şunları söyledi: “Düzelteyim burada ya. Ben aslında 3 Haziran 1971 doğumluyum. Ya niye bilmiyorum ama söylemekte bir şey yok yani, babam bir yaş büyük yazdırmış. Oluyor biliyorsun bu işler. Hatta babam düğün davetiyesine ‘Oğlum 3 Haziran 1971, saat 14.32’de doğdu’ yazmış. Tabii eşim kızıyor bana; ‘Ben’ diyor 1970’li olarak aldım seni kusura bakma.'”

‘DEFALARCA BAKTIM, BEN MİYİM ACABA DİYE’

Programda İmamoğlu’na kendisine en çok benzeyen kişilerin fotoğrafları gösterildi. İmamoğlu, kendisine benzeyen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a aşı yapan bir hekim fotoğrafı için, “Defalarca baktım, ben miyim acaba diye. Ben yapsam öyle itinalı yapardım” dedi.

‘ERDOĞAN HER GECE BENİ HAYALİNDE GÖRÜYOR’

Katılımcılardan birinin “Cumhurbaşkanı’nı hiç rüyanızda gördünüz mü?” diye sormasının üzerine İmamoğlu da, Erdoğan’ı 2-3 sefer hayalinde gördüğünü söyledi. İBB Lideri, “Ama tahmin ediyorum o her gece beni rüyasında görüyor” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
televizyon tamircisi en yakın
Başa dön tuşu